Saat koleksiyonunuzu çevrimiçi bulabileceğiniz en seçkin panerai replika saatleri saatleriyle yükseltin.

Üst düzey İsviçre İngiltere’deki Rolex replika saatleri mağazası. İnternetten ucuz sahte Rolex saatleri satın alın. Erkekler ve kadınlar için lüks Rolex Daytona kopyası satışta.

Yeni AAA ucuz İngiltere replika saatleri: Rolex replika, Omega, Breitling, Cartier sahte saatleri çevrimiçi olarak yüksek kalite ve ucuz fiyatlarla sunuyoruz.

ETÜT PROGRAMI

ÖDEV TAKİBİ  :

7 -10 yaş arası çocuklara yönelik,okul dışında önce günlük  ödevlerini tamamlamak için gerekli öğretim desteği aldığı ,zamanını en iyi şekilde değerlendirerek,çeşitli motivasyon teknikleriyle çocuğun başarısının en yüksek düzeye çıkarıldığı bir programdır.

Çocuğun bilgi donanımındaki bir eksiklik,yeni konuları öğrenmesinde başarısızlığın temel sebebidir.Ödevler bu eksikliği tamamlamada önemli bir işleve sahiptir.Etüt eğitimi bu bakımdan büyük önem taşır.

Çocuk etüt saatlerinde derslerini tekrar ederek,ödevlerini yaparak bilgi eksikliklerini tamamlar ve bir sonraki konuyu öğrenmeye hazır olur.

 

DERS TEKRARI  : (11 -14 YAŞ)

Tam öğrenmeden bahsedebilmek için öncelikle konuyla ilgili eksik bilgilerin tamamlanması ardından öğrenmeyi kalıcı hale getirecek sıklıkta tekrarların uygun tekniklerle yapılması gereklidir.Kurumumuzda uzman eğitimcilerimizle birebir uygulamalarla çocuğun eksiklikleri giderip tekrarları sağlanmaktadır.

 

SINAVLARA HAZIRLIK :

Bilgi eksikliklerinin giderilmesine,edinilen bilgilerin kalıcılığının sağlanmasına ek olarak bilgilerin geri bildirimi olan sınavlarda doğru uygulamaların nasıl yapılacağına rehberlik ederek uygun teknik ve yöntemleri kavratarak çocuğun sınav başarısının yükselmesini destekliyoruz.

Kurumumuzda derslerin işlenişi okul dersleriyle paralel devam eder,sınavlara hazırlık anlamında özel çalışmalar yapılır,zengin değerlendirme imkanları sunulur.

 

BRANŞ DERSLERİ  :

5.6.7.8.sınıf öğrencileri müfredat gereği (Matematik;Fen Bilimleri,Türkçe,Sosyal Bilgiler/İnkılap Tarihi,İngilizce vb)gibi derslerde yoğun bir tempoyla tüm alanlarda başarılı olabilme çabasındalar.Ergenlik dönemindeki bu çocuklarda başarıyı yakalayamadığı taktirde dersten korkma/kaçma eğilimi vardır.Oysa başarı dikkatin konuya yöneltilip tekrarların yapılmasıyla kolaylıkla sağlanabilir.Alanında uzman branş öğretmenlerimizle bu başarıyı birlikte yakalıyoruz.

İNGİLİZCE  :

MEB müfredatında İngilizce dersi ilkokul 2.sınıftan itibaren çocuklarımızın günlük programında yer alıyor.Her alanda olduğu gibi dil öğreniminde de öncelikle çocukta dile merak  ve sevgi yaratmak öğrenmeyi kolaylaştırıp başarıyı artırıyor.Kurumumuzda İngilizce ödevlerinin tamamlanıp konunun pekiştirilmesine ek olarak,yaş seviyelerine uygun oyunlar,drama,şarkı çalışmalarıyla çocukta ilgi ve sevginin doğmasını destekliyoruz.Böylelikle İngilizce dersinde çocuğun başarıyı yakalaması kaçınılmaz hale geliyor.

 

SOSYAL ETKİNLİKLER  :

Çocuklarımızın sınıf içerisinde satranç,sudoku ve çeşitli zeka oyunlarıyla hoş vakit geçirip dinlenmelerine olanak tanınır.