VELİ TOPLANTILARIMIZ

Aile okul işbirliğinin sağlanması adına ve çocukların gelişimleri ile ilgili velilerimizi bilgilendirmek için yılda en az  iki kez yapılan bireysel ve toplu görüşmelerdir. Velilerimizin talepleri doğrultusunda ekstra toplantı ve görüşmeler yapılmaktadır.

 

GÜVENLİK STANDARDI

Okul giriş çıkışları araç trafiğine açılmayan, çocukların güvenli   şekilde okul bahçesine açılan kapımızda velilere teslim edildiği güvenli bir ortam sağlanmaktadır. Acil durumlar için İlkyardım dolabı bulunmaktadır. Okul köşe ve kapılarında korumalıklar bulunmaktadır.  7/24 kamera sistemleri  ile kontrol altında bulunan, yangın tüpü ve gaz dedektörlerinin sürekli takip altında tutulduğu , prizlerin çocuk boylarının üzerinde  ve koruma kapaklı olduğu, tuvalet ve lavaboların çocuk boylarını geçmediği güvenli ve sağlıklı bir ortam sunuyoruz.

 

BESLENME VE SAĞLIK STANDARDI

Okulumuzda temel prensibimiz hijyen kuralları ve beslenmedir. Günlük rutin olarak sınıflarımızın havalandırması ve temizliği dezenfekte kurallarına uygun olarak yapılmaktadır. Her hafta okulumuzdaki oyuncaklar dezenfekte edilmektedir. Mutfağa alınan malzemelerin girişte dezenfektesi yapılmaktadır. Okulda hazırlanan yemeklerimiz günlük taze olarak okul mutfağında pişirilip ,yemek numuneleri 72 saat saklanmaktadır. Okulumuzda tavuk ürünleri kullanılmamaktadır. Et ve kıymalarımız kasaptan taze olarak temin edilmektedir. Yemek listelerimiz aylık olarak hazırlanmaktadır.

 

YAZ OKULU

Çocuklarımızın yoğun bir tempodan sonra eğlenerek vakit geçirmelerinin yanında sportif ve kültürel faaliyetlerde bulunarak yüzme kursu, sanat atölyeleri, spor aktiviteleri vb etkinliklerle buluştuğu bir dönemdir.

 

SERVİS

Velilerimizin talebi doğrultusunda servis hizmeti verilmektedir. Öğrenci servisi konusunda hizmet içi eğitim almış şoför ve hostesler eşliğinde çocuklarımızın ulaşımı güven içinde sağlanmaktadır. Belli periyotlarla eğitimden geçen servis şoför ve hostesleri bilgilerini güncellemekte ve aldıkları bu  eğitim sonucunda çocuklarla daha sağlıklı iletişim kurabilmektedirler. Servis araçlarında emniyet kemeri takılması zorunludur.